Resultater SKIsport Sommer Grand Prix Sprintrenn

Resultatliste M19-20 1 Philip Rüger NTG-G/ Gulset IF/ Team Grenland Ski TiT 2 August Jarbeaux NTG-G/ Gjelleråsen IF 3 Elias Mostraum NTG-G/ Osterøy IL 4 Magnus Braathen Olsen NTG-G/ Oppegård IL 5 Ole Amund Bonden Hørthe Lier IL 6 Oskar Kjos Ullensaker SK 7 Sigurd Holemark Hønefoss SSK 8 Rasmus August Schiellerup Geilo IL Resultatliste M SENIOR 1 Dag...

Resultatliste M19-20

1 Philip Rüger NTG-G/ Gulset IF/ Team Grenland Ski TiT

2 August Jarbeaux NTG-G/ Gjelleråsen IF

3 Elias Mostraum NTG-G/ Osterøy IL

4 Magnus Braathen Olsen NTG-G/ Oppegård IL

5 Ole Amund Bonden Hørthe Lier IL

6 Oskar Kjos Ullensaker SK

7 Sigurd Holemark Hønefoss SSK

8 Rasmus August Schiellerup Geilo IL

Resultatliste M SENIOR

1 Dag Sander Bjørndalen Simostranda IL

2 Aasmund Kjøllmoen Steien Folldal IF

Resultatliste M 18år

1 Torjus Klette Ørnar IL/ Vossalangrenn

2 Simen Lilleås Engevik NTG-G/ Stord IL (Allianseidrettslag)/

3 Phillihp Granaas Bjerke Konnerud IL

4 Sander Teisbekk NTG-G/ Idrettslaget Ros

5 Mathias Sørnes Lier IL

6 Vemund Kragh IL Bevern

7 Daniel Dukstad Voss IL/ Vossalangrenn

8 Ole Tafjord Suhrke Oseberg Skilag

9 Odin Dokken Berget Svene IL

10 Albert Berget IL Skrim

11 Tobias Slaatto Geilo IL

Resultatliste M 17

1 Truls Bonden Hørthe Lier IL

2 Magnus Skeide Bakke Eid IL

3 Simen Lundem Trøsken IL

4 Jakob Lundby Østre Toten Skilag

5 Sivert Bjørndalen Simostranda IL

6 Stein Aas Stræte Ringkollen SK

7 Andreas Sørsdal Sande Sportsklubb/ Team Nordre

8 Magnus Stampe Drammen Strong

Resultatliste K19/20

1 Mari Torsteinsrud Fjellet IL

2 Hanna Børve Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl

3 Siri Undheim Figgjo IL

4 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL

5 Tuva Aas Stræte Ringkollen SK

Resultatliste K 18

1 Gro Njølstad Randby Oseberg Skilag

2 Eivor Melbybråten Øystre Slidre IL

3 Astrid Bø NTG-G/ Larvik Ski

Resultatliste K 17 år

1 Synne Mæland-Herheim Geilo IL

2 Janne Alseth Haslum IL

3 Andrine Østervold Fana IL

4 Marianne Haug Bjerke IL Ski

5 Anna Espeli Geilo IL

6 Caroline Westad Embergsrud IL Skrim

7 Marie Meinert Rød Oppegård IL

8 Gro Torsteinsrud Fjellet IL

9 Ida Molde Lappegard Fjellet IL

10 Elisabeth Hartz Braathen Simostranda IL

11 Helene Martinsen Fana IL

12 Marie Molde Lappegard Fjellet IL

13 Victoria Hammersmark Nitteberg Nesodden IF – Ski

Resultatliste Jenter 16 år

1 Marie Mostraum Osterøy IL

2 Andrea Hagen Hallingstad Gol IL

3 Vilde Slaatto Geilo IL

Resultatliste Jenter 15 år

1 Mathea Tegdal IL Skrim

2 Kristin Roland IL Skrim

3 Nora Njølstad Randby Oseberg Skilag

4 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag

Resultatliste Gutter 15 år

1 Erik Espeli Geilo IL

2 Sander Eidseter Olsen Fossum IF

3 Alexander Gunnar Hernes Fossum IF

4 Kristoffer Langva Qvenild Fossum IF

5 Christoffer Andreas Melling Gjertsen Fossum IF

Resultatliste Jenter 13 år

1 Agnes Helene Høyven Andersen Tistedalen FL

2 Heidi Daltveit Osterøy IL

Resultatliste Jenter 14 år

1 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF

Resultatliste Gutter 14 år

1 Christoffer Rüger Gulset IF

2 Fredrik Knoph Birkeland Fossum IF

3 Sondre Signebøen Tistedalen FL

4 Elias Hagen Jacobsen Fossum IF

5 Tobias Vogt Vold Fossum IF

6 Simon Gunnar Hernes Fossum IF

Resultatliste Jenter 12 år

1 Helene Tegdal IL Skrim

2 Sigrid Eidseter Olsen Fossum IF

Resultatliste Gutter 12 år

1 Petter Jan Spiten IL Skrim

2 Thomas Bonden Holthe Lier IL

3 Mikkel Øyo Simonsen Geilo IL

4 Sverre Johannes Roland IL Skrim

5 Fredrik Signebøen Tistedalen FL

Kategori
AktueltSommerskiskole

RELATERTE INNLEGG