Program verdenscup i alpint 2019/2020

Her finner du fullt program for verdenscup i alpint 2019/2020

Alpine Skiing - Alpine Skiing...Vis mer
23 nov (NRK1) – Levi
10:15 Verdenscup | Levi – SlalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
13:15 Verdenscup | Levi – SlalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
24 nov (NRK1) – Levi
10:15 Verdenscup | Levi – SlalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
13:15 Verdenscup | Levi – SlalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
30 nov (NRK2) – Killington
15:45 Verdenscup | Killington – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
19:00 Verdenscup | Killington – StorslalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
20:15 Verdenscup | Lake Louise – UtforNRK TV
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
1 des (NRK2) – Killington
15:45 Verdenscup | Killington – SlalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
19:00 Verdenscup | Killington – SlalåmNRK TV
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
20:00 Verdenscup | Lake Louise – Super-GNRK TV
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
6 des – Bever Creek
18:45 Verdenscup | Bever Creek – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
20:30 Verdenscup | Lake Louise – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner 1:2)
7 des – Bever Creek
19:00 Verdenscup | Bever Creek – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
20:30 Verdenscup | Lake Louise – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner 2:2)
8 des – Bever Creek
17:45 Verdenscup | Bever Creek – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn)
19:00 Verdenscup | Lake Louise – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
14 des – Val d’Isère
09:30 Verdenscup | Val d’Isère – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn 1:2)
10:30 Verdenscup | St. Moritz – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
13:00 Verdenscup | Val d’Isère – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn 2:2)
15 des – Val d’Isère
09:30 Verdenscup | Val d’Isère – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1.2)
12:30 Verdenscup | Val d’Isère – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
17 des – Courchevel
10:30 Verdenscup | Courchevel – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
13:30 Verdenscup | Courchevel – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
20 des – Val Gardena/Gröden
11:45 Verdenscup | Val Gardena/Gröden – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
21 des – Val d’Isère
10:30 Verdenscup | Val d’Isère – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner 1:2)
11:45 Verdenscup | Val Gardena/Gröden – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
13:00 Verdenscup | Val d’Isère – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner 2:2)
22 des – Alta Badia
10:00 Verdenscup | Alta Badia – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
11:00 Verdenscup | Val d’Isère – Super-G kombinert
Alpint Verdenscup (K) (Alpint kombinert | Super-G | Kvinner 1:2)
13:00 Verdenscup | Alta Badia – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
14:00 Verdenscup | Val d’Isère – Slalåm kombinert
Alpint Verdenscup (K) (Alpint kombinert | Slalåm | Kvinner 2:2)
23 des – ta Badia
18:15 Verdenscup | Alta Badia – Parallelslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Parallelslalåm | Menn)
28 des – Lienz
10:15 Verdenscup | Lienz – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
11:30 Verdenscup | Bormio – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
13:30 Verdenscup | Lienz – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
29 des – Lienz
10:15 Verdenscup | Lienz – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
11:15 Verdenscup | Bormio – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Kombinert | Menn)
13:15 Verdenscup | Lienz – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
14:15 Verdenscup | Bormio – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Kombinert | Menn)
4 jan – Zagreb
13:00 Verdenscup | Zagreb – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
16:15 Verdenscup | Zagreb – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
5 jan – Zagreb
14:15 Verdenscup | Zagreb – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
17:40 Verdenscup | Zagreb – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
8 jan – Madonna di Campiglio
17:45 Verdenscup | Madonna di Campiglio – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
20:45 Verdenscup | Madonna di Campiglio – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
11 jan – Adelboden
10:30 Verdenscup | Adelboden – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
11:45 Verdenscup | Altenmarkt-Zaunchensee – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner)
13:30 Verdenscup | Adelboden – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
12 jan – Altenmarkt-Zaunchensee
09:20 Verdenscup | Altenmarkt-Zaunchensee
Alpint Verdenscup (K) (Alpin kombinert | Kvinner 1:2)
09:20 Verdenscup | Altenmarkt-Zaunchensee
Alpint Verdenscup (K) (Alpin kombinert | Kvinner 2:2)
10:30 Verdenscup | Adelboden – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
13:30 Verdenscup | Adelboden – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
14 jan – Flachau
18:00 Verdenscup | Flachau – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
20:45 Verdenscup | Flachau – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
17 jan – Wengen
10:30 Verdenscup | Wengen – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor kombinert | Menn)
14:00 Verdenscup | Wengen – Slalåm kombinert
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm kombinert | Menn)
18 jan – Sestriere
11:00 Verdenscup | Sestriere – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
14:05 Verdenscup | Sestriere – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
19 jan – Wengen
10:15 Verdenscup | Wengen – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
11:45 Verdenscup | Sestriere – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Parallell | Kvinner)
13:15 Verdenscup | Wengen – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
24 jan – Kitzbühel
11:30 Verdenscup | Kitzbühel – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
25 jan – Kitzbühel
11:30 Verdenscup | Kitzbühel – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
19:45 Verdenscup | Bansko – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner)
26 jan – Bansko
09:15 Verdenscup | Bansko – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
10:30 Verdenscup | Kitzbühel – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
13:30 Verdenscup | Kitzbühel – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
28 jan – Schladming
17:45 Verdenscup | Schladming – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
20:45 Verdenscup | Schladming – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
1 feb – Rosa Khutor
09:30 Verdenscup | Rosa Khutor – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner)
13:00 Verdenscup | Garmisch Partenkirchen – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
2 feb – Rosa Khutor
09:00 Verdenscup | Rosa Khutor – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
10:30 Verdenscup | Garmisch Partenkirchen – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
13:30 Verdenscup | Garmisch Partenkirchen – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
8 feb – Charmonix
10:00 Verdenscup | Charmonix – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
11:30 Verdenscup | Garmisch Partenkirchen – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner)
13:00 Verdenscup | Charmonix – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
9 feb – Charmonix
09:30 Verdenscup | Charmonix – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
11:15 Verdenscup | Garmisch Partenkirchen – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
13:15 Verdenscup | Charmonix – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
14 feb – Yanqing
04:00 Verdenscup | Yanqing – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
15 feb – Maribor
10:00 Verdenscup | Maribor – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
13:00 Verdenscup | Maribor – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
04:00 Verdenscup | Yanqing – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
16 feb – Maribor
10:15 Verdenscup | Maribor – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
13:45 Verdenscup | Maribor – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
21 feb – Naeba
02:00 Verdenscup | Naeba – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
22 feb – Naeba
05:00 Verdenscup | Naeba – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
10:30 Verdenscup | Crans Montana – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner)
02:00 Verdenscup | Naeba – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
23 feb – Naeba
05:00 Verdenscup | Naeba – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
10:30 Verdenscup | Crans Montana
Alpint Verdenscup (K) (Alpin kombinert | Kvinner 1:2)
13:30 Verdenscup | Crans Montana
Alpint Verdenscup (K) (Alpin kombinert | Kvinner 2:2)
29 feb – La Thuile
10:30 Verdenscup | La Thuile – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
12:30 Verdenscup | Hinterstöder – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
1 mars – Hinterstöder
09:45 Verdenscup | Hinterstöder – Alpint kombinert
Alpint Verdenscup (M) (Alpint kombinert | Menn 1:2)
11:15 Verdenscup | La Thuile – Alpint kombinert
Alpint Verdenscup (M) (Alpint kombinert | Kvinner 1:2)
12:30 Verdenscup | Ofterschwang – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
12:45 Verdenscup | Hinterstöder – Alpint kombinert
Alpint Verdenscup (M) (Alpint kombinert | Herrrer 2:2)
14:15 Verdenscup | La Thuile – Alpint kombinert
Alpint Verdenscup (K) (Alpint kombinert | Kvinner 2:2)
7 mars – Ofterschwang
09:30 Verdenscup | Ofterschwang – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
11:00 Verdenscup | Kvitfjell – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
8 mars – Ofterschwang
09:30 Verdenscup | Ofterschwang – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
10:30 Verdenscup | Kvitfjell – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
12:30 Verdenscup | Ofterschwang – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
12 mars – Åre
14:00 Verdenscup | Åre – Paralell-slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Paralell-slalåm | Kvinner)
13 mars – Åre
14:00 Verdenscup | Åre – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
17:00 Verdenscup | Åre – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
14 mars – Kransjka Gora
09:30 Verdenscup | Kransjka Gora – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
10:30 Verdenscup | Åre – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
12:30 Verdenscup | Kransjka Gora – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
13:30 Verdenscup | Åre – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
15 mars – Kransjka Gora
09:30 Verdenscup | Kransjka Gora – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
13:15 Verdenscup | Cortina – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
13:30 Verdenscup | Kransjka Gora – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 2:2)
18 mars – Cortina
09:30 Verdenscup | Cortina – Utfor
Alpint Verdenscup (M) (Utfor | Menn)
11:00 Verdenscup | Cortina – Utfor
Alpint Verdenscup (K) (Utfor | Kvinner)
19 mars – Cortina
10:00 Verdenscup | Cortina – Super-G
Alpint Verdenscup (K) (Super-G | Kvinner)
11:30 Verdenscup | Cortina – Super-G
Alpint Verdenscup (M) (Super-G | Menn)
21 mars – Cortina
09:00 Verdenscup | Cortina – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 1:2)
10:00 Verdenscup | Cortina – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 1:2)
12:15 Verdenscup | Cortina – Storslalåm
Alpint Verdenscup (M) (Storslalåm | Menn 2:2)
13:15 Verdenscup | Cortina – Slalåm
Alpint Verdenscup (K) (Slalåm | Kvinner 2:2)
22 mars – Cortina
09:00 Verdenscup | Cortina – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 1:2)
10:00 Verdenscup | Cortina – Slalåm
Alpint Verdenscup (M) (Slalåm | Menn 1:2)
12:15 Verdenscup | Cortina – Storslalåm
Alpint Verdenscup (K) (Storslalåm | Kvinner 2:2)
Kategori
AlpintTerminlister